SLUŽBY

Projekt – VLASTNÍ BYDLENÍ

Sníte o tom, že budete mít vlastní bydlení, ale je pro vás obtížné získat úvěr nebo nemáte vlastní prostředky ke koupi? Máme pro vás možnost, jak si tento sen splnit. Přicházíme s Novým Projektem, se kterým máte možnost, že se váš sen stane skutečností.

Když zašlete částku 100 Kč bude vám přiděleno registrační číslo, které slouží jako variabilní symbol, se kterým se zařazujete do slosování o Vlastní bydlení.

Možností jak zaslat již zmíněných 100 Kč je několik:

  1. Pošlete SMS ve tvaru BYDLENI na 9033399 a bude Vám přiděleno registrační číslo, které bude následně zařazeno do slosování. Cena SMS je 100,- Kč vč. DPH. Technicky zajišťuje Airtoy a.s., Infolinka 602777555, www.platmobilem.cz.
  2. Pokud chcete 100 Kč zaslat bankovním převodem na náš Transparentní účet, pošlete nám zprávu na facebook: Bydlení na splátky formou nájmu nebo na email: info@www.investicnipronajmy.cz a my Vám obratem zašleme registrační  číslo. Po připsání částky na účet Vám zprávou potvrdíme její přijetí a Vaše registrační číslo bude zařazeno do slosování.
  3. Další možností je vložit 100 Kč přímo ve Fio bance. Než půjdete částku vložit, napište nám zprávu na facebook: Bydlení na splátky formou nájmu nebo na email: info@www.investicnipronajmy.cz a my Vám obratem zašleme registrační číslo. Po připsání částky na účet Vám zprávou potvrdíme její přijetí a Vaše registrační číslo bude zařazeno do slosování.
  4. Poslední možností je zaslat 100 Kč poštovní poukázkou. Než částku pošlete, napište nám zprávu na facebook: : Bydlení na splátky formou nájmu nebo na email: info@www.investicnipronajmy.cz a my Vám obratem zašleme registrační číslo (Variabilní symbol). Po připsání částky na účet Vám zprávou potvrdíme její přijetí a Vaše registrační číslo bude zařazeno do slosování.

 

 

Po dovršení cílové částky 500.000 našem transparentním účtu od zájemců, bude jedno registrační číslo vylosováno a tomuto uchazeči doinvestujeme ke zmíněným 500.000 Kč zbylé potřebné finance a nemovitost dotyčnému, dle jeho požadavku zakoupíme. Následně dle našeho projektu bude námi investovanou částku nemovitosti klient splácet formou měsíčního nájmu a tato částka opět půjde každý měsíc na zmíněný Transparentní bankovní účet. Po opětovném dovršení částky 500.000 Kč na Transparentním účtu, opět proběhne losování a následné předání další nemovitosti dalšímu klientovi, se stejnými podmínkami…

Tzn. Že za každých Vámi zaslaných 100 Kč obdržíte jedno registrační číslo.

Veškeré možnosti zaslání 100 Kč na náš transparentní účet lze provádět OPAKOVANĚ!!!

Výhodou tohoto bude výrazné navýšení šance na vylosování právě Vašeho registračního čísla a tedy získání vlastní nemovitosti. Čím více registračních čísel budete mít, tím máte větší šanci ve slosování. Transparentní bankovní účet jsme zvolili záměrně, protože na něm si může KAŽDÝ volně a kdykoliv zkontrolovat, kolik je v současné chvíli na účtu financí, tj. kolik zbývá vybrat do losování o nemovitost a také kontrola připsání VŠECH vkladů pod každým registračním číslem. Z Transparentního účtu nebudou NIKDY odcházet žádné finance, JEN A POUZE výběr zmíněných 500.000 Kč pro nákup nemovitosti.
Veškeré informace k tomuto budeme průběžně zveřejňovat na našem facebooku: Bydlení na splátky formou nájmu a na www.investicnipronajmy.cz/sluzby.   A to jak průběžná výše příspěvků, tak také dokumenty z losování a fotodokumentace z následného předávání nemovitosti. Samozřejmě i zveřejnění komentářů od výherců.

Při variantě následného vkladu nájemného nájemci, kteří takto získali své bydlení, se bude částka na Transparentním účtu vysokým tempem zvyšovat. Předpokladem je tedy, po zavedení tohoto způsobu, předávání 2 až 3 nemovitostí měsíčně.

 

 

Číslo Transparentního bankovního účtu:  2501629674/2010

 

 

 

 

 

 

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

, SLUŽBY, Investiční pronájmy, Investiční pronájmy

STĚHOVÁNÍ

Pokud už máte novou nemovitost a práce až nad hlavu, zajisté oceníte naše stěhování. Zajistíme vám nejen partu lidí s autem, ale také zkoordinujeme celkové stěhování. Od zabalení až po vybalení v novém domově.

, SLUŽBY, Investiční pronájmy, Investiční pronájmy

VYKLÍZENÍ

Pokud již máte novou nemovitost, kam se chcete přestěhovat, ale brání vám v tom velký nepořádek po bývalých majitelých. My pro Vás starou nemovitost nejen pomůžeme prodat, nebo pronajmout, ale také Vám jí pomůžeme vyklidit.

, SLUŽBY, Investiční pronájmy, Investiční pronájmy

VÝKOPOVÉ PRÁCE

Potřebujete pro svůj dům základy? Naši prověřené kontakty na různé výkopové práce se vám budou hodit.

, SLUŽBY, Investiční pronájmy, Investiční pronájmy

ZEDNICKÉ PRÁCE

Nemovitost už máte, ale potřebujete jí opravit nebo upravit dle svého přání. Nabízíme vám pomoc a partu našich kolegů zedníků.

, SLUŽBY, Investiční pronájmy, Investiční pronájmy

TRUHLÁŘSKÉ PRÁCE

Mezi našimi partnery jsou kvalitní truhlářské firmy. Jsou připravení pro Vás zajistit nejen pokládku podlah, ale i nábytek na míru. Zapomeňte na ,,skládačky,, z velkých řetězců, které najdete všude. Originální design za rozumnou cenu.

, SLUŽBY, Investiční pronájmy, Investiční pronájmy

VODA, PLYN A TOPENÍ

Rovněž jsme připravení zajistit instalatéry, topenáře a plynaře, kteří se postarají, aby v novém bydlení nechybělo nic, co by rušilo vaši pohodu.

, SLUŽBY, Investiční pronájmy, Investiční pronájmy

ELEKTROINSTALACE

Každý dům i byt musí svítit! Proto máme pro Vás i tým, který pro Vás zajistí elektroinstalace a revize.

, SLUŽBY, Investiční pronájmy, Investiční pronájmy

ÚKLID

Rozumíme tomu, že nemovitost nestačí jen opravit, ale rovněž je třeba ji po přestavbě uklidit. I tyto služby
po Vás zajistíme.

, SLUŽBY, Investiční pronájmy, Investiční pronájmy

KOUPELNOVÉ STUDIO

Žádné bydlení se neobejde bez koupelny. I zde pro Vás máme partnerské firmy, které
Vám nabídnou realizaci koupelny dle vašeho přání.

, SLUŽBY, Investiční pronájmy, Investiční pronájmy

KUCHYŇSKÉ STUDIO

Kuchyně dělá domov domovem. Podle celé řady průzkumů je právě kuchyně místem, kde se rodina často schází a tráví v ní nejvíce času. Rádi Vám pomůžeme s výběrem spotřebičů i designem.

, SLUŽBY, Investiční pronájmy, Investiční pronájmy

INTERIÉR, TV A INTERNET

Návrh interiéru? Nejen to! Zajistíme také internet a TV pro vaši zábavu i práci. Nejvýhodnější zprostředkovatelé ve Vašem regionu!

, SLUŽBY, Investiční pronájmy, Investiční pronájmy

ZAPŮJČENÍ TECHNIKY

Pokud máte zájem si některé práce okolo svého bydlení dělat sami, tak pro Vás zajistíme rovněž půjčení strojů a nástrojů od našich dodavatelů.

, SLUŽBY, Investiční pronájmy, Investiční pronájmy

OSTRAHA OBJEKTU

Pokud máte zájem o profesionální ostrahu svého objektu, zajistíme pro Vás napojení na bezpečností pult, nebo jiný způsob ochrany dle Vašeho přání.

, SLUŽBY, Investiční pronájmy, Investiční pronájmy

POJIŠTĚNÍ

Našim předním cílem je vaše spokojenost, proto v našem portfóliu najdete širokou nabídku služeb.
Nalezení nejvýhodnějšího dodavatele pojištění pro Vaší nemovitost je pro nás už maličkost.